Eşya Depolama

Eşya depolama denince öyle bir hizmet dalımı var diye cevap veren insanlar var hala, evet var biz yapıyoruz fazla ev eşyalarınızı çöpe atmanıza gerek yok yada yeriniz yok diye eşyalarınızı ikici el eşyacılara ölü fiyatlara vermeyin. İstanbul eşya depolama hizmetlerinde firmamız öncü firmalardan biridir. Evden eve depolama işlerinizi en uygun maliyetlere en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama hem nakliye hem depolamayı birleştirip zahmetsiz ve berrak bir hizmet sunan firmamız size hiç bir işlem bırakmadan bütün süreci kendi ekip ve araçları ile yapmaktadır. Depolanacak eşyalarınız için önce tek kullanımlık ambalaj malzemesi ile bütün eşyalar tek tek sarılıyor, Daha sonra toz önleyici sitreç filim ile üstü kaplanır ve bırakın tozu hava bile almayacak şekilde ambalajlanır. Aşağıda bir örnek resim koyuyorum inceleyebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama firması olarak depolama firmaları arasında en pratik ve modern çalışan firmalardan biriyiz. Hizmetlerimiz sigorta ve firma garantisi dahilindedir. Ev eşyası depolama işlemleri sözleşmeli yapılmaktadır. Sözleşmesin kesinlikle depoya eşya alınmamaktadır. Firmamız en iyi depolama hizmetleri sunmak için sizlere resmiyet çerçevesinde sözleşme güvenilir olarak vermektedir.

Ev Depolama

Ev depolama denince aklınıza yaşadığınız evi depolamak gelmesin hemen biz 1+1 yada üstü eşyalarınızın yani komple ev eşyalarınızın depolamasına ev depolama diyoruz. Ev depolama fiyatları genel depolama hizmet kategorisindedir ve buda diğer depolama hizmetlerine göre daha uygun maliyette dir.

Tags: , , , , , , , , ,

Related posts

Ofis Taşıma

Profesyonel ofis taşıma İki kişi arasında dahi güven sağlanamadığında birçok problem yaşanmaktadır. Kişisel sorunların...

Leave a Comment

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.
Top

istanbul evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma eşya depolama