Soğanlık Ucuz Nakliyat

Kurumsal kimliğe sahip firmamız Soğanlık ucuz nakliyat alanında ortaya koyduğu profesyonel anlayışla önemli bir konuma geldi. Geniş araç filomuzun yanı sıra, çalışanlarımızda alanının en iyisidir.

Firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda her türlü taşımacılık ihtiyacı son derece yüksek kalitede yerine getirilmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde daha çok büyük araçlarımız tercih edilirken istenmesi halinde asansörlü taşımacılıkta sağlanan hizmetlerdendir.

UCUZ NAKLİYE İŞLEMLERİ

Firmamız Soğanlık ucuz evden eve taşıma işlemleri dışında eşyaların paketlenmesinde de rol almaktadır. Ekiplerimiz tarafından yapılan paketlemelerin eşyalara uygun olarak düzenlenmesi hasar alınmasını da en aza indirmektedir. Köşeli eşyaların streç filmler ile sarılması firmamız çalışanları tarafından sağlandığından vuruk ya da çizik alması da söz konusu olmamaktadır.

Paketleme işlemleri dışında elektrik işlemleri de alanında eğitimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra eşyaların monte işlemleri de nakliyenin kolay olması bakımından tercih edilmektedir. İstenmesi halinde Soğanlık ucuz nakliye yapılan eşyaların sigortalanması da yine şirketimiz tarafından sunulmaktadır.

Böylelikle herhangi bir hasar durumunda karşılığı alınabilmektedir. Müşteri memnuniyet oranında yüksek olması firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetini göstermektedir.

Top

eşya depolama eşya depolama