Ucuz Ev Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız güvenli taşımacılıkta liderdir. Evinizi ya da iş yerinizi taşırken oluşabilecek tüm istenmeyen durumlar, kazalar ve hasarlar önceden tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

Bu sayede hiçbir sürprizle karşılaşmaz ve huzurlu bir taşınma süreci yaşarsınız. Üstelik ucuz ev taşıma denince akla ilk gelen isimlerden biri olan firmamız; düşük maliyetli üstün hizmet kalitesi sunmaktadır.

Taşınma öncesi yer tespiti yapılarak gerek yol durumu, gerekse eski ve yeni adresler incelenerek taşınma gereksinimleri belirlenmektedir. Sonrasında mobilyalar, beyaz eşyalar ve diğer tüm taşınacaklar hasar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Mobilyalar yerinde sökülüp yine yerinde monte edilmektedir.

Ucuz ev taşıma kapsamına giren montaj işlemleri zamandan tasarruf ettirmenin yanı sıra ek maliyetten de kurtarır.

Taşınacak olan ev yüksek katlıysa ve merdiven boşlukları yeterince geniş değilse çözümü yine bizde Ucuz ev taşıma standartlarının ötesindeki hizmet anlayışımız ile asansörlü araçlarımız sayesinde merdivenlerden geçmeyen eşyalar pencere veya balkondan yüklenerek taşınabilmektedir.

Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf edilerek kısa sürede yeni evinize yerleşmenize imkan sağlanmaktadır.

Top

eşya depolama eşya depolama